<strong class='wh'>Dre</strong>
Dre Patrí medzi najrýchlejšie sa rozvíjajúcich výrobcov dverí na trhu. Ponúka štýlové, vysoko kvalitné, ale aj cenovo priaznivé interierové dvere a zárubne. V prevedeniach dyha, fólia a laminofólia.

Kolekcia <strong class='wh'>Lack</strong>
Kolekcia Lack Dvere s kolekcie Lack sú atraktívne pre ľudí, ktorí sú prioritne orientovaný na cenu a nezľavujú zo štandartnej kvality výrobku.
Kolekcia <strong class='wh'>DreCell</strong>
Kolekcia DreCell Veľký výber prírodných farieb výnimočná odolnosť povrchu to sú znaky dverí z kolekcie dre cell. Sú vhodné do bežne užívaných priestorov rodinných domov a bytov, vyznačuje sa dobrou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu a jednoduchou údržbou.
Kolekcia <strong class='wh'>Rámové</strong>
Kolekcia Rámové tvoria ju nosné MDF vlysy, ktoré v kombinácii so sklenenou výplňou a dokonalým remeselným spracovaním vytvárujú harmonicky pôsobiace dvere.
Kolekcia <strong class='wh'>Striekané</strong>
Kolekcia Striekané
Kolekcia <strong class='wh'>CPL</strong>
Kolekcia CPL Kolekcia CPL – laminát hrúbky 0,2mm je odolný voči mechanickému poškodeniu a oderu. Výhodou je jednoduchá údržba. CPL laminát je povrch, ktorý dobre znáša rodinnú prevádzku s malými deťmi či domácimi maznáčikmi.
Kolekcia <strong class='wh'>Sklenené</strong>
Kolekcia Sklenené Moderný dizajn, kvalita a bezpečnosť sú charakteristickými znakmi celosklenených dverí. Vo všetkých svojich prevedeniach sa stanú presvedčivím prvkom bytových interierov, kancelárií, obchodov a ďalších objektov. Tvrdené sklo má vysokú odolnosť proti nárazu a v prípade rozbitia skla, nehrozí poranenie ostrými črepinami. Dvere sú určené do obložkovej zárubne.
Kolekcia <strong class='wh'>Bezfalcové</strong>
Kolekcia Bezfalcové Bezfalcové dvere sú riešením pre náročného zákazníka, ktorý ocení, že dvere v zatvorenom stave zachovávajú jednotnú plochu so zárubňou. Nová konštrukcia skrytých závesov umožňuje úplné otvorenie dverí a zároveň pri zatvorení skryté závesy nerušia celistvú plochu dverí a zárubne. Závesy novej konštrukcie umožňujú 3D nastavenie vo všetkých smeroch, čím je umožnené dokonalé nastavenie dverného krídla.
Kolekcia <strong class='wh'>Natura</strong>
Kolekcia Natura Dyha predstavuje prírodný materiál s prirodzenou textúrou dreva. Dyha je charakteristická možnými odchýlkami vo farbe a kresbe, ktoré sú znakom krásy a živosti prírodných materiálov. Dyha tak naplňuje predstavy o prírode, originalite a nezameniteľnosti.
<strong>Posuvné systémy</strong>
Posuvné systémy
<strong>Svetlíky</strong>
Svetlíky

V našej ponuke nájdete produkty.

Multi-Form Nitra
Bratislavská 35
(Predajňa pri Möbelixe)
949 01 Nitra
tel.: +421 948 35 50 86
e-mail: nitra@multiform.sk
Otváracie hodiny
Po - Pia: 09:00 - 19:00
Sobota: 09:00 - 19:00
Nedeľa: zatvorené
Obed: 12:00 - 12:45
 
 
Multi-Form Levice
Sokolovská cesta 2
(areál Ideal House)
934 01 Levice
tel.: +421 910 88 08 11
e-mail: levice@multiform.sk
Otváracie hodiny
Po - Pia: 09:00 - 17:00
Sob - Ned: zatvorené
Obed: 12:00 - 12:45
 
 
Multi-Form Trnava
Hospodárska 53,
917 01 Trnava
tel.: +421 948 355 084
e-mail: trnava@multiform.sk
Otváracie hodiny
Po - Pia: 09:00 - 18:00
Sobota: 09:00 – 13:00
Nedeľa: zatvorené

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x